Onze kalender

zo 26/02/2023

VBR openingsrit Ardooie

A Ploeg / B Ploeg / C Ploeg om 8u30
zo 05/03/2023

Vrije rit (windrichting ??) Oudenburg/Wervik ?

A Ploeg / B Ploeg / C Ploeg om 8u30
zo 12/03/2023

VBR Vlaamse Pijl

A Ploeg / B Ploeg / C Ploeg om 8u30
zo 19/03/2023

Vrije rit Tiegem

A Ploeg / B Ploeg / C Ploeg om 8u30
zo 26/03/2023

VBR Tielt-Maldegem-Tielt

A Ploeg / B Ploeg / C Ploeg om 8u
zo 02/04/2023

VBR Gorik Gardeyn Classic Memorial Gisèle D.

A Ploeg / B Ploeg / C Ploeg om 8u
zo 09/04/2023

VBR WTC Oostkamp Dijken en Krekenroute

A Ploeg / B Ploeg / C Ploeg om 8u
zo 16/04/2023

VBR WTC Zonnebeke Moerentocht

A Ploeg / B Ploeg / C Ploeg om 8u
zo 23/04/2023

VBR De Blauwe Pijl (Meulebeke) (stop Lichtervelde)

om 8u
zo 30/04/2023

VBR Kwaremont Classic

A Ploeg / B Ploeg / C Ploeg om 7u30 (110km)
ma 01/05/2023

Ieper

A Ploeg / B Ploeg / C Ploeg om 8u
zo 07/05/2023

VBR ST. Trudotrappers Assebroek

A Ploeg / B Ploeg / C Ploeg om 8u
zo 14/05/2023

VBR Hertsbergse Pijl

A Ploeg / B Ploeg / C Ploeg om 8u
do 18/05/2023

VBR De Bevernaar of daguitstap Middelburg NL (200km) Frederik

A Ploeg / B Ploeg / C Ploeg om 8u
zo 21/05/2023

Lemberge/Bottelaere

A Ploeg / B Ploeg / C Ploeg om 8u
zo 28/05/2023

VBR ST Michielse Trappers Brugse Zot op Zondag

A Ploeg / B Ploeg / C Ploeg om 8u
ma 29/05/2023

Fintele

A Ploeg / B Ploeg / C Ploeg om 8u
zo 04/06/2023

Catzand

A Ploeg / B Ploeg / C Ploeg om 7u30 (120km)
zo 11/06/2023

Berg Te Houte

A Ploeg om 8u (105km)
zo 11/06/2023

Oudenaarde

B Ploeg / C Ploeg om 8u
za 17/06/2023

20ste GEROWIRIT

Zaterdagrijders / A Ploeg / B Ploeg / C Ploeg om 8u
zo 18/06/2023

20ste GEROWIRIT

Zaterdagrijders / A Ploeg / B Ploeg / C Ploeg om 8u
zo 25/06/2023

VWB 11de Bicroprijl

A Ploeg / B Ploeg / C Ploeg om 8u
za 01/07/2023

Samenwerkingsverband Gerowi - Tielt Sportief (brief volgt)

zo 02/07/2023

Nieuwpoort

A Ploeg / B Ploeg / C Ploeg om 8u
zo 09/07/2023

VBR In Het Wiel Van Het Ventiel

A Ploeg / B Ploeg / C Ploeg om 8u
zo 16/07/2023

Sint Laureins

A Ploeg / B Ploeg / C Ploeg om 8u
vr 21/07/2023

Dikkelvennne

A Ploeg / B Ploeg / C Ploeg om 8u
zo 23/07/2023

Rit Chris Vereecke

A Ploeg / B Ploeg / C Ploeg om 8u
zo 30/07/2023

VBR WTC Houtland Koekelare

A Ploeg / B Ploeg / C Ploeg om 8u
zo 06/08/2023

Bredene

A Ploeg / B Ploeg / C Ploeg om 8u
zo 13/08/2023

VRIJE Rit

B Ploeg / C Ploeg om 8u
zo 13/08/2023

Helleketel

A Ploeg om 7u30
di 15/08/2023

Kluisberg

A Ploeg / B Ploeg / C Ploeg om 8u
za 19/08/2023

Gezamenlijke rit Lourdes-ABC-Zaterdagrijders (brief volgt)

zo 20/08/2023

VBR René Martens

A Ploeg / B Ploeg / C Ploeg om 8u
zo 27/08/2023

West Vleteren

A Ploeg / B Ploeg / C Ploeg om 8u
zo 03/09/2023

VBR Mandel Classic

A Ploeg / B Ploeg / C Ploeg om 8u
zo 10/09/2023

GEROWI CLUBKAPIOENSCHAP

Zaterdagrijders / A Ploeg / B Ploeg / C Ploeg om 8u
za 16/09/2023

FEEST 55 JAAR GEROWI (UItnodiging volgt)

zo 17/09/2023

Ontnuchterritje voor de liefhebbers

A Ploeg / B Ploeg / C Ploeg om 8u
zo 24/09/2023

VBR 25ste Helletocht of Gravelrit Bike Devils

A Ploeg / B Ploeg / C Ploeg om 8u
zo 01/10/2023

VBR Sluitingsrit Ardooie

A Ploeg / B Ploeg / C Ploeg om 8u