Update Corona Pittem 10 november 2020

Naar aanleiding van een bericht die wij als bestuur hebben gestuurd hebben wij volgende reactie gekregen :

Georganiseerde activiteiten (is door verenigingen aangepakt)  kunnen niet door gaan – dit is zo voorzien in het ministerieel besluit.

Privé-matig kan men gaan fietsen hetzij individueel , hetzij met maximum vier mensen( wordt aanzien als samenscholing en dit is maximum 4 personen). Bij dit laatste dient men ook de afstandsregels te behouden en bij voorkeur binnen de eigen bubbel. 

Spijtig genoeg geen al te goed nieuws maar het is de bedoeling van zo weinig mogelijk mensen samen te brengen. Enkel op die manier kan de curve dalen. Onze gemeente nam dit besluit al voor de federale maatregelen en wij kunnen op vandaag zeggen dat er een sterke daling is binnen onze gemeente.  Maar we zijn er nog niet ! morgen kan het een ommekeer zijn.

Vriendelijke groeten.

Ivan

burgemeester